Swype Keyboard

Swype Keyboard

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 581
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Nuance Communications

Swype Keyboard, yazma hızınıza hız katacak üçüncü parti klavye uygulamalarından birisidir.

Swype Keyboard, yazma alışkanlığınıza göre şekillenen akıllı klavye uygulamalarından biridir. Dünya genelinde 250 milyondan fazla kullanıcının Android telefon ve tabletlerinde tercih ettiği klavye, parmaklarınızı sürükleyerek ve sesinizle yazma seçeneklerini bir arada sunarak yazma hızınıza hız katıyor.

Android telefon ve tabletinizde kullanabileceğiniz kaliteli klavye uygulamalarından biri de Swype Keyboard. İster klavyeye yeni alışan biri olun, isterseniz de kendinizi geliştirmek isteyen biri… Bu klavye her seviyede kullanıcıya hitap ediyor.

Kullandıkça daha akıllı hale gelen daha iyi ve daha hızlı klavye deneyim sunan Swype Keyboard, en çok kullandığınız iki dilde aynı anda yazma fırsatı sunuyor. Bu sayede farklı dillerde yazmak için klavye dilini değiştirmeniz gerekmiyor ve yazarken vakit kaybetmiyorsunuz.

Uzun basma gecikmesi, titreşim süresi, klavye yüksekliği, yatay konumda sol ve sağ klavye seçenekleri ile özelleştirilebilir bir klavye olduğunu gösteren Swype Keyboard’da ses tanıma özelliği de bulunmakta. Dragon Dictation adı verilen bu özellik sayesinde klavye tuşlarına dokunmadan yazabiliyorsunuz.

71’in üzerinde dili destekleyen klavye ile günlük işlerde en çok kullandığınız işlemler olan kesme, kopyalama, yapıştırma, arama, seçmeyi sürükleme yöntemini kullanarak zahmetsizce yapabiliyorsunuz. Metin düzenlemenin yanı sıra noktalama işaretlerini çıkartmak, büyük harfe geçiş yapmak için de kısayollar kullanımınıza sunuluyor.