Syberia 2

Syberia 2

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 245
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Microids

Syberia 2, point and click türünde bir macera oyunudur

Syberia 2 uzun yıllar önce bilgisayarlarımızda oynadığımız aynı isimli point and click klasiğini mobil cihazlarımıza taşıyan bir macera oyunu

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerimizde oynayabileceğimiz Syberia 2'nin hikayesi serinin ilk oyununun yarım bıraktığı yerden başlıyor. Hatırlanacağı üzere ilk oyundaki ana kahramanımız olan Kate Walker bir fabrikanın devir işlemleri için fabrikanın mirasçısı Hans Voralberg ile iletişime geçmeye çalışıyordu. Gizemli bir mucit olan Hans Voralberg çocukken bir mağarada bulduğu mamut şeklindeki oyuncak nedeniyle hayatını bu gizemli hayvanları araştırmaya adamış, mamutların izini Sibirya'ya kadar sürmüştür. Kate Walker, 2. oyunda Hans Voralberg'i Sibirya'da yakalıyor ve Hans'ın peşinden büyüleyici bir maceraya atılıyor.

Syberia 2 ilk oyunun yakaladığı başarının altında kalmayan bir macera oyunu. Serinin ikinci oyununda bizi yeni bulmacalar, diyaloglar, daha sık karşımıza çıkan ara sinematikler, detay seviyesi artırılmış grafikler ve sanatsal çizimler bekliyor. Oyunda temel olarak farklı ipuçlarını toplayarak bulmacaları çözmeye ve hikaye zinciri boyunca ilerlemeye çalışıyoruz. Sürükleyici ve etkileşimli bir roman olarak düşünülebilecek Syberia 2 uzun yolculuklarınızda be boş zamanlarınızda size bolca eğlence sunuyor. 

Eğer derin hikayeye sahip olan macera oyunlarını seviyorsanız Syberia 2'yi kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.