Syberia

Syberia

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 314
  • DOSYA BOYUTU 1331.20 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Anuman

Syberia oldukça beğeni kazanan macera oyununun mobil versiyonudur

Syberia ilk olarak 2002 yılında Microids firmasının bilgisayarlar için yayınladığı klasik macera oyununun mobil cihazlar için yayınlanmış yeni versiyonudur.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinize indirebileceğiniz bu Syberia uygulaması oyunun bir bölümünü ücretsiz olarak oynamanıza ve oyunun tam sürümü hakkında fikir sahibi olmanıza yardımcı oluyor. Syberia'da temel olarak Katie Walker adlı kahramanın hikayesi konu alınıyor. Bir avukat olan Katie Walker birgün bir oyuncak firmasının devir işlemlerimi gerçekleştirmek üzere bir Fransız köyüne yollanıyor. Fakat fabrikanın devir işlemleri fabrika sahibinin ölmesiyle aksıyor ve bunun üzerinde Batı Avrupa'dan Rusya'nın doğusuna kadar uzanan uzun bir yolculuğa çıkıyoruz.

Syberia'da birçok farklı karakterle karşılaşırken roman tadında bir hikayeye tanık oluyoruz. Oyunun yüksek detaylı grafikleri kaliteli seslendirmelerle birleşiyor. Oyunda temel olarak hikayedeki sır perdelerini aralamak için karşımıza çıkan bulmacaları çözüyoruz. Point and click türünün güzel bir örneği olan Syberia'da bulmacaları çözmek için farklı ipuçlarını bir araya getirmeli, kilit eşyaları toplamalı ve yerinde kullanmalıyız.

Kendine özel atmosferi, güzel hikayesi ve güzel grafikleriyle Syberia tamsürümü için para vermenizi hakedebilecek bir oyun.