Talking Tom Jetski

Talking Tom Jetski

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 724
  • DOSYA BOYUTU 26 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Outfit7

Talking Tom Jetski mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir sonsuz koşu oyunudur

Talking Tom Jetski ya da Türkçe adıyla Konuşan Tom Jetski oyunculara bitmek bilmeyen bir yarış tecrübesi sunan bir mobil sonsuz koşu oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Talking Tom Jetski'de Talking Tom Cat oyunlarından tanıdığımız Tom ve Angela'nın deniz kıyısında geçen renkli ve heyecanlı maceralarına katılıyoruz. Kahramanlarımız mavi sular ve beyaz kumlarla kaplı bu deniz kenarında jetski ile yarışmaya ve eğlenceli bir şekilde vakit geçirmeye karar veriyorlar. Biz de onları kontrol ediyoruz ve bu yarışlarda heyecan dolu anlar yaşama keyfine erişebiliyoruz.

Talking Tom Jetski'da bizi sonlanmayan bir yarış macerası bekliyor. Kahramanlarımız Tom veya Angela'dan birini seçtikten sonra kıyı boyunca uzanan yarış pistinde jetskimiz ile karşımıza çıkan engelleri aşmaya ve yolumuz üzerindeki yıldızları toplama çalışıyoruz. Bu işi yaparken rampalardan zıplayabiliyor ve havada süzülebiliyoruz. Ayrıca toplayacağımız bonuslar geçici bir süreliğine süper hızlara çıkmamıza yarımcı oluyor.

Talking Tom Jetski göze oldukça hoş görünne renkli grafiklerle donatılmış ve oldukça kolay bir şekilde oynanabiliyor.