Tambu Klavye

Tambu Klavye

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 24,237
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Argela

Tambu Klavye, Türkiye'ye özel çıkartma ve temalar sunan, yenilikçi, tamamen yerli, ücretsiz Android klavye uygulaması.

Tambu Klavye, Türkiye’nin akıllı klavye uygulaması. Evet, tamamen yerli ve Türkiye'ye özel çıkartma ve temalarla süslenmiş, Android telefon ve tabletinizin varsayılan klavyesi yerine kullanabileceğiniz Türkçe, özelleştirilebilir yapıda, popüler klavyelerin özelliklerini sunan eksiksiz bir klavye.

Android platformunda ücretsiz olarak indirilmeye açılmış popüler onlarca klavye uygulaması bulabilirsiniz ancak Tambu Klavye gibisine rastlayamazsınız. Yüzde yüz yerli klavye uygulaması olarak öne çıkan Tambu’da Türklere özel çıkartmalar (sticker’lar) bulunmakta. Sohbet esnasında tek tuşla dahil edebileceğiniz, büyük boyutta ve yüksek kalitede çıkartmalar arasında yok yok; Simit, sucuklu sahanda yumurta, çay, davul, nazar boncuğu, dansöz, Cami, Türk kahvesi, güreş, Hacivat ve Karagöz, kemençe, darbuka, zurna, tesbih, dantelli televizyon, alaturka tuvalet, lokum, döner, karpuz ve peynir, hamsi, pide, menemen ve daha saymakla bitirmeyeceğim çıkartmaların hepsi hareketli. Türkiye’ye özel hareketli çıkartmalar ve GIF’lerin yanı sıra Atasözleri de dikkat çekiyor. Her durumu uygun envai çeşit atasözlerine sadece kelimeyi yazarak hızlıca ulaşabiliyorsunuz. 

Yeni nesil klavye uygulamalarındaki gibi yazdıkça daha da akıllanan, kaydırarak yazmayı ve sesle yazmayı destekleyen Tambu Klavye ile hızlıca konum paylaşma, anlamını bilmediğiniz bir kelimeyi anında çevirme, arka planı dilediğiniz bir fotoğrafla değiştirme şansına sahipsiniz.