Tasker

Tasker

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 2,055
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Crafty Apps EU

Tasker ile Android cihazınızın belli görevleri otomatik olarak yapmasını sağlayabilirsiniz

Tasker, Android cihazınızı çok daha verimli bir şekilde kullanabilmenize aracı olan ve oldukça kullanışlı bir yapıya sahip olan bir mobil otomasyon uygulamasıdır.

Akıllı telefon veya tabletlerinize indirerek kullanabileceğiniz Tasker uygulaması birçok farklı durumda Android cihazınızı programlamanıza ve belirleyeceğiniz görevleri otomatik olarak gerçekleştirmesini sağlamanıza yardımcı oluyor. Uyguama bu görev yönetme işlemlerini gerçekleştirebilmek için Android cihazınızın rootlanmış olmasını da gerektirmiyor.

Tasker ile oluşturacağınız profiller ile hazırlayabileceğiniz eylem setlerine örnek vermek gerekirse cep telefonunuza kulaklıklarınızı taktığınızda medya oynatıcınızın otomatik açılması ve müzik çalmaya başlaması ele alınabilir. Veya belli bir saatte belli bir uygulamanın açılmasını sağlamak, e-kitap okuma uygulamanız açıldığında otomatik ekran döndürmesini kapatmak, internet tarayıcınızı açtığınızda Android cihazınızın mobil internetini veya WiFi bağlantısını açmak, belli bir mekana geldiğinizde check-in yapmak için ilgili uygulamaları otomatik olarak açmak bu örneklere dahil edilebilir. Tasker ile oluşturulabilecek eylem setlerinin ve otomasyonların limiti tamamen kullanıcıların hayal gücüne bırakılıyor.

Tasker konum, zaman, uygulama veya çeşitli eylem bilgilerinden faydalanarak otomatik olarak başlayan eylem zincirleri oluşturmanıza yardımcı olan ve benzeri bulunmayan bir uygulama.