TeknoPOS Mağaza ve Market Otomasyon Programı

TeknoPOS Mağaza ve Market Otomasyon Programı

kullanıcı
 • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
 • TOPLAM İNDİRME 7,808
 • EDİTÖR PUANI
 • Üretici netbilgi

Mağaza ve market yönetiminde kullanmak için ihtiyacınız olacak bir yazılım olan bu yazılım sayesinde mağaza veya marketinizi artık daha kolay bir şekilde yönetebileceksiniz.

Not: Programın kurulum dosyası Google tarafından zararlı yazılım olarak algılandığı için indirme bağlantısı kaldırılmıştır.

TEKNO POS Market ve Mağaza Otomasyon Programı'nın sağladığı kullanıcı dostu ortam sayesinde kısa zamanda iyi bir kullanıcısı olursunuz. Stok takibinden raf etiketi basımına, çek tahsilatından kasa/banka işlemlerine kadar ihtiyaç duyduğunuz her şey bu programda var. Popüler yazarkasa ve terazileri tanır. Tek program tüm cihazlarla haberleşir. İnternet üzerinden şubeleri yönetir.

Gelişmiş raporlama seçenekleri ile ihtiyacınız olan tüm bilgiler hemen elinizin altında. Depo envanterlerinden, en çok ve en az satılan mallara kadar birçok kullanışlı rapor ile hizmetinizdedir.

Tekno POS Genel Özellikleri    

 • Stok, cari, fatura, irsaliye, sipariş, üretim. 
 • Çoklu depo destegi, kâr/zarar analizi.
 • Çek/senet ve kasa/banka takibi  
 • Esnek raporlama ve filtreleme imkanı (text, xls, dbf)  
 • Gelişmiş arama yeteneği 
 • Tüm popüler terazilerle haberleşme yazarkasa ve Olivetti OL-7000, Olivetti OL-5000, OL5700, OL6000, OL6010, IBM Entry, Sharp ER-A495T, INTER MPOS 2001, IBM 4694, IBM SURE ONE, CAS LP1, CAS LP2, DENSI NETS, MINERVA, EPELSA, HANA, DIGI SM25, DIGI SM80, TESS PT30, OLIVETTI PT15, TESS DSP585, BIZERBA, ISHIDA, TOLEDO…  
 • Faturada mal fazlası hesabı.  
 • Çoklu satır ve dip toplam iskontosu imkânı.  
 • Internet üzerinden şube yönetimi.  
 • PC'den pratik barkodlu ve kârlı satış.  
 • Sınırsız ödeme türü desteği (nakit, kart, kupon)  
 • Esnek yetkilendirme seçenekleri.  
 • Otomatik yedekleme ve bakım.  

Mal alıminda sizi yönlendirir. En çok satılan malları tespit ederek doğru mala yatırım yapmanızı sağlar. Satılmayan ürünlerin stoklanmasını engeller. Data terminaller ile haberleşerek pratik stok sayımı ve kontrolünde yardımcınız olur. Vadesi gelen çek ve senet tespit edip sizi uyarır. POS tahsilatlarını komisyon keserek anında veya vadesini bekleyerek komisyon kesmeden ana hesabınıza aktarır.

Raf etiketi basılması gereken ürünleri otomatik tespit eder ve basar. Kasadaki fiyatlar ve etiketlerin birbiriyle uyumlu olmasını garantiler. Görsel tasarım yetenekleri sayesinde istediğiniz etiketi kısa sürede tasarlar.

Yazarkasalarla ve terazilerle mükemmel haberleşir. Fiyatların aynı olmasını garantiler. Tek programdan tüm cihazları yönetmenin konforunu yaşarsınız. Tek merkezden tüm şubelerinizi internet üzerinden yönetir. Stok, cari, fatura gibi birçok veriyi iki yönlü transfer ederi Merkez, şubeyi depo olarak izleyebilir. Şubelerde aynı ürüne farkli fiyat uygulayabilir.

İsyerinizin karlılık durumunu grafikler ile görsel olarak izleyebilirsiniz. Gelişmeleri günlük, haftalık ve aylık olarak görüntüleyebilirsiniz.

Yüksek performanslı 32bit mimari.

On binlerce hazır barkodlu stok kartı.
Fatura, irsaliye, sipariş ve üretim takibi.
Nakit / çek / senet / yemek kuponu...v.s takibi.
Tüm barkodlu yazarkasalarla ve POS cihazları ile uyumlu.  
Olivetti OL-6010, OL-6000, OL-5700, OL-5000.
Sharp ER-A495T.
Teknoline 2000.
InterPOS.
EsPOS.
Tüm barkodlu terazilerle uyumlu.
Cas LP modelleri ile direkt haberleşme imkanı.
Olivetti PT-15 barkodlu terazi.
Tess DSP585 barkodlu terazi.
Digi barkodlu terazi (tüm modeller).
Her türlü yazıcıdan otomatik barkodlu/barkodsuz raf ve ürün etiketi basabilme.
Tüm paralel port barkod yazıcıları destekler. Tüm Datamax seri port barkod yazıcıları destekler(Allegro2, Ovation, DMX, Prodigy, XL, Titan, PExx...).
Sınırsız ek fiyat tanımlama imkanı. Eski satış fiyatlarını görebilme.
 
GSM Cep telefonu satıcıları için IME ve özel vergi desteği (TGM kullanım, TGM ruhsat, E.K.P, Ö.İ.V, ... v.s. gibi sınırsız sabit ve orantısal vergi tanımlama imkanı). Telefon fiyatını kart fiyatına göre değiştirebilme özelliği. (kontürlü için x, normal hat için y fiyat gibi). IME'ye göre seri no takibi.
Çok pratik fiyatlandırma. Alış faturasında otomatik olarak satış fiyatını hesaplama ve istenen rakama yuvarlama imkanı.
Dövizli fiyattan satış desteği. Çoklu depo desteği.
Her türlü toplu bilgi değişikliği (toplu fiyat değişikliği gibi).
Çok esnek satış analizleri ve grafikleri.
Internet üzerinden şubelerin kontrolü, anlık günlük ciro takibi, mesajlaşma, her türlü veri alış verişi.
En çok ve en az satılan ürünler.