Telefonum 4,5G destekliyor mu?

Telefonum 4,5G destekliyor mu?

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,380
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Raptiye Yazılım

Telefonum 4,5G destekliyor mu? adından da anlayacağınız üzere Android akıllı telefonlarınızın 4.5G desteğine sahip olup olmadığını gösteren ücretsiz bir uygulama.

Telefonum 4,5G destekliyor mu?, 2016 yılı içerisinde tanışacağımız 4.5G internet bağlantısı için Android akıllı telefonlarınızın destekleyip desteklemediğini kolayca öğrenmenizi sağlayan hem ücretsiz hem de yararlı bir Android uygulaması.

Telefonum 4.5G uyumlu mu? sorusuna yanıt veren uygulama oldukça küçük boyutlu ve son derece basit bir kullanıma sahip. Tek tuş ile telefonlarınızın 4.5G uyumu olup olmadığını kontrol ederke sizlere gösteren uygulama, yükleyip kurduktan sonra telefonunuzun modelini tespit ediyor ve size sadece tek bir tuşa dokanmak kalıyor.

Uygulamanın ana ekranı üzerinde yazan telefon modelinizi onayladıktan sonra tuşa basarak 4.5G destekleyip desteklemediğini öğreneceğiniz uygulama tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Eğer hala Android cihazlarınızın 4.5G uyumlu olup olmadığını bilmiyorsanız bu uygulamayı indirip hemen öğrenebilirsiniz.