Telefonum'a Marshmallow Gelecek mi?

Telefonum'a Marshmallow Gelecek mi?

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 431
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Raptiye Yazılım

Telefonum'a Marshmallow Gelecek mi?, adından da anlayacağınız üzere Android cihazlarınıza Android M yani Android 6.0 gelecek mi diye sorgulayabileceğiniz pratik bir uygulama.

Telefonum'a Marshmallow Gelecek mi? zaten adıyla ne olduğunu yeterince açık eden bir Android işletim sistemi kontrol uygulaması. Android'in en son sürümü 6.0 diğer bir adıyla Android M'in sizin telefon ya da tebletinize gelip gelmeyeceğini öğrenmenizi sağlayan uygulama son derece pratik ve kullanımı basit bir uygulama.

Ücretsiz olarak sunulan uygulamayı Android mobil cihazınıza kurduktan sonra açıp kontrol tuşuna basarak kısa süre içerisinde Android M güncellemesi alıp almayacağınızı öğrenebiliyorsunuz. Uygulamanın bir diğer güzel yanı ise sahip olduğunuz cihazın markasının hangi modellerinin Android 6.0 güncellemesi alacağını liste olarak göstermesi.

Sürekli kullanılacak bir uygulama olmamasına rağmen işinize yarayacak uygulamalardan bir tanesi olan Telefonum'a Marshmallow Gelecek mi? uygulamasını hemen indirip Android 6.0 güncellemesi alıp almayacağınızı saniyeler içerisinde öğrenin.