Telefonunumu Kim Karıştırdı?

Telefonunumu Kim Karıştırdı?

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 5,076
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Pion Mobile

Telefonunumu Kim Karıştırdı uygulamasıyla sizden habersiz telefonunuzu birinin karıştırıp karıştırmadığını öğrenebilirsiniz.

Telefonunumu Kim Karıştırdı uygulamasıyla sizden habersiz telefonunuzu birinin karıştırıp karıştırmadığını öğrenebilirsiniz.

Akıllı telefonlar belki de birçok kullanıcının en mahrem cihazı. İçinde özel fotoğraflar, mesajlar ve daha birçok şey bulunabiliyor. Durum böyle olunca da bunları bir başkasının görmesini kimse istemez. Ancak genellikle ortada durması gereken bu cihazların kem gözlerden korunması da zordur. Telefonunumu Kim Karıştırdı uygulamasıyla bir başkasının sizin cihazınızı sizden habersiz olarak karıştırıp karıştırmadığını, cihazın hareket edip etmediğini öğrenebilirsiniz.

Android işletim sistemli mobil ürünler için geliştirilmiş olan uygulama sayesinde belirleyeceğiniz zaman dilimi arasında cihazınızda neler olduğunu öğrenmek hiç de zor değil. Telefonunumu Kim Karıştırdı uygulamasını çalıştırdıktan sonra uygulamanın çalışacağı süreyi belirliyorsunuz ve telefonunuzu bir yere bırakıyorsunuz. Daha sonra telefonu elinize aldığınızda hangi uygulamaların çalıştırıldığını görebiliyorsunuz. Örnek olarak uygulama, galerinin çalıştırıldığını not düşünce siz de fotoğraflara bakıldığını tahmin edebiliyorsunuz.

Telefonunumu Kim Karıştırdı uygulamasının öne çıkan özellikleri:

  • Alanında nadir çözümlerden ve ücretsiz.
  • Sade ve kullanımı kolay arayüz.