Temple FUN

Temple FUN

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 203
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici GameVille Studio Inc.

Temple FUN, mumyalardan kaçıp diğer önünüze çıkan engelleri atlatarak en uzun mesafeyi koşmanız gereken eğlenceli bir Android sınırsız koşu oyunu.

Temple FUN, Android telefon ve tablet sahiplerinin ücretsiz olarak oynayabileceği ücretsiz ve eğlenceli bir sınırsız koşu oyunu. Sınırsız koşu oyunu kategorisinde ilk sıralarda bulunan Temple Run ve Subway Surfers oyunlarına oldukça benzeyen yüzlerce oyun olmasına rağmen, bunlarda çok azı başarılı ve eğlenceli oluyor. Temple Run'da bunlardan bir tanesi. Aslında oyun yapısı ve fikri tamamen kopya olmasına rağmen, oyun içi her şey değişik olduğundan oynanabilirliği yüksek.

Esrarengiz ve gizli bir tapınak içerisinde koşacağınız oyunda önünüze çıkan engellere takılmadan en uzun mesafeyi gidebilmek ilk amacınız. Daha sonra ise yol üstündeki atınları toplamaya çalışmanız gerekiyor. Önünüze gelen engeller dışında kurtulmanız gereken bazı mumyalarda bulunuyor. Zorlandığınız zamanlarda sizi kurtaracak olan güçlendirme özelliklerini oynayarak kazandığınız altınlar ile satın alabiliyorsunuz.

Heyecanlı oynanışa sahip olan oyun sayesinde sıkıldığınızda yada boş vakitlerinizde eğlenceli vakit geçirebileceğinizi düşünüyorum. Oyunda kazandığınız altınlar ile koştuğunuz karakterinizi de kişiselleştirerek farklı görünümler kazandırabiliyor yada farklı karakter alabiliyorsunuz.

Sınırsız koşu oyunlarını seviyorsanız, Temple RUN'a mutlaka bir şans vermelisiniz.