Temple Run: Brave

Temple Run: Brave

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 1,123
  • DOSYA BOYUTU 35.9 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Imangi Studios

Temple Run: Brave, Temple Run eğlencesini bilgisayarlarınıza taşıyor

Temple Run: Brave, dünyaca ünlü Temple Run oyununu bilgisayarlarımıza taşıyan bir sonsuz koşu oyunu.

Windows 8 işletim sistemini kullanan bilgisayar ve tabletler için geliştirilmiş olan Temple Run: Brave, Imangi Studios'un en popüler mobil oyunlar arasında yer alan Temple Run oyununu ve Disney - Pixar'ın ülkemizde "Cesur" adıyla bilinen Brave adlı animasyonunu birleştiren bir oyun. Temple Run: Brave'deki temel kahramanımız olan Merida, Casur filmindeki serüvenine bu oyunda devam ediyor ve biz de ona bu eğlenceli kaçış yolculuğunda eşlik ederek tehlikelerden kaçmasına yardımcı oluyoruz.

Temple Run: Brave oynanış olarak Temple Run ile aynı yapıya sahip olan bir oyun. Oyunda tek değişen şey ana kahramanımız ve oyundaki mekanlar. Temple Run: Brave'de Merida ile sürekli koşarken onu yönlendirmemiz gerekiyor. Karşımıza farklı engeller çıkıyor; kimi zaman engellerin üzerinden atlarken kimi zaman aşağıdan kaymamız gerekiyor. Kahramanımızı sağa sola yönlendirirken bir yandan da ok ve yayımızla ateş ederek hedefleri vurabiliyoruz ve daha fazla para kazanabiliyoruz. Oyunda ilerledikçe oyun daha da hızlı ve heyecanlı hale geliyor.

Temple Run: Brave'de renkli 3 boyutlu grafikler ve Cesur filminden esinlenilmiş özel mekan tasarımları da bizi beklemekte.