TEOG 2014 1. Dönem Mazeret Sınavı Din Kültürü Soruları ve Cevapları

TEOG 2014 1. Dönem Mazeret Sınavı Din Kültürü Soruları ve Cevapları

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,246
  • DOSYA BOYUTU 1.64 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Milli Eğitim Bakanlığı

TEOG 2014 1. Dönem Mazeret Sınavı Din Kültürü Soruları ve Cevaplarını sitemizden güvenli bir şekilde indirip hemen kendi cevaplarınızı kontrol edebilirsiniz.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 8.sınıf öğrencilerine yönelik düzenlenmekte olan Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sistemi kapsamında yapılan birinci dönem ortak sınavları sırasında Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi soruları bölümünde yer alan TEOG Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi soru ve cevaplarını bilgisayarınıza hemen indirebilirsiniz.

1. Dönem sınavlarının yapıldığı günlerdeki kötü hava koşullarından dolayı mazeret sınavı olarak yinelenen TEOG 2014'e ait Dün Kültürü soru ve cevaplarını hemen indirerek kendi vermiş olduğunuz yanıtları kontrol edebilirsiniz.

Her ders için öğrencilere çoktan seçmeli 20 sorunun sorulduğu sınav sırasında, yanlış cevap sayısı doğru cevap sayısını etkiledi ve her ders için öğrecilere 40 dakikalık sınav süresi verildi.

TEOG ilk dönem sonu sınavları sırasında Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersi için öğrencilere dağıtılan A, B, C ve D kitapçıkları üzerinde yer alan sorulara ve cevaplarına sizin için hazırlamış olduğumuz PDF dosyaları yardımıyla ulaşabilirsiniz.