The Curse

The Curse

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 305
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Toy Studio LLC

The Curse çok iyi bir bulmaca oyunu. Kulaklıklarınızla oynamanızı tavsiye ediyoruz.

The Curse, Android işletim sistemine sahip olan cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz mükemmel bir bulmaca oyunu olarak göze çarpıyor. Makul bir fiyat etiketine sahip olan bu oyun kötücül bir karakterin etrafında şekilleniyor ve oyunculara keyifle oynayabilecekleri bir bulmaca oyunu deneyimi yaşatıyor.

Kadim bir büyü tarafından hapsedilen karakteri bulmamızın ardından söz konusu bu karakter bize türlü bulmacalar sormaya başlıyor. Şayet bu bulmacaları bilemezsek karakterden kurtulma şansımızı yitiriyoruz. Metruk ve gizemli bir ses tonuna sahip olan bu karakterin konuşmaları, oyun boyunca bizi yönlendiriyor.

The Curse'de zorluk seviyesi kademeli olarak artan onlarca bulmaca buluyoruz. Bu bulmacaların her biri farklı bir tasarıma sahip. Dolayısıyla sürekli aynı şeyleri çözmek yerine belirli seviyelerde değişen, zorlu bulmacaları çözmeye çalışıyoruz.

The Curse'deki grafikler bir bulmaca oyunundan beklemediğimiz ölçüde kaliteli. Hem bölüm tasarımları hem de bölümler arasındaki geçişler çok kaliteli bir tasarıma sahip. Hemen hemen hiçbir disiplinde eksiklik hissettirmeyen The Curse, bulmaca oyunları oynamaktan hoşlananların kaçırmaması gereken seçeneklerden birisi.