The Great Prank Wars

The Great Prank Wars

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 385
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Cartoon Network

Kule savunma oyunlarının kalıplarından çıkan son derece eğlenceli bir oyun olan The Great Prank Wars her yaştan oyunseveri güldürmeyi başarıyor.

Bugüne dek oynamış kule savunma oyunları sayesinde muhtemelen oyuna dair tüm dinamikleri ezberledirini. Size doğru gelen saldırı akınlarını durdurmak için döşemeniz gereken kuleleri doğru seçip muhtelif upgrade seçeneklerini dikkate almanız gerekiyor. Ardından oyun dinamiklerini tersine çevirenler de oldu ve kuleleri yıkmak için tık başına asker çağırdığınız oyunda ya düşman mevzilerini yok etmeniz gerekiyordu veya mümkün olabildiğince canlı insanı yolun karşısına geçirmeliydiniz. Bu seferki oyun ise daha önce hiç denenmemiş bir şey yapıyor.

Cartoon Network'ün popüler karakterlerinin kol gezdiği The Great Prank Wars isimli oyunumuzda tek bir karakter ile oynuyorsunuz. Yapmanız gereken şey, kule savunması döşenmiş bir yolu geçmek ama bunun için rakip kueleleri birer birer ele geçirmeniz gerekiyor. Siz buna başladıkça sizi ve kulelerinizi durdurmak için takım elbiseli zibidiler de etrafı sarıyor. Karakteriniz aracılığıyla kulelerinizi koruyup rakiplere saldırmanız gerekiyor.

Tek bir ünite kontrol ediyor olsanız da istediğiniz an değiştirilebilir karakterleriniz var. Oyunun hemen başında öne çıkanlar tuvalet kağıdı saldırılarıyla mesafesi uzun kuş Mordecai ve elindeli alabalığı ölümcül bir silaha çeviren rakun Bigby. Cartoon Network'ten bekleyeceğiniz gibi, kara mizah bu oyunda hiç eksik olmuyor. Saçmalıklara gülmeye hazırlıklı olun. Bu oyun paralı, ama şunu da söylememiz gerekiyor, ödediğiniz paraya değecek bir oyun kalitesi var. Oyun keyfinizi berbat edecek reklamların olmadığı sıradışı bir oyun için The Great Prank Wars'u mutlaka denemelisiniz.