The Inner World

The Inner World

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 134
  • DOSYA BOYUTU 691.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Headup Games

2014 yılının en iyi Alman oyunu seçilen The Inner World, mobil platformlara gelen en iyi point and click adventure oyunlarından biri olarak dikkat çekiyor.

Almanların mutfağından 2014 senesinin en iyi oyunu seçilen The Inner World, geçtiğimiz sene PC ve Mac için çıkmıştı. 2013'te de en iyi aile oyunlarından biri seçilen bu oyun gerçekten de her yaştan oyunseverin keyifle vakit geçirmesini sağlıyor. Telefon ve tabletlerde ikinci bir bahar yaşayan point and click adventure oyunları kervanına katılan bu oyun Fransızların ve Amerikalıların hakim olduğu bir piyasaya Almanların da çorbaya tuz katabileceğini gösteriyor.

Hikayelerin her daim oyunun merkezinde olduğu point and click adventure oyunlarında bu sefer de durum farklı değil. Hikayemiz Robert isimli altından bir kalbi olan bir gencin üzerinde yoğunlaşıyor. Rüzgar manastırında müzisyen olan Robert, rüzgarın sırrını keşfedebilmek için rüzgarı yaratan 3 tanrının izini sürecektir. Yanında yol arkadaşı olacak hırsız kız Laura ile bilginin ve zekanın işbirliğini oyun içinde deneyimleyeceksiniz.

Oyunun uzun bir içeriği olduğunu es geçmek istemiyorum. İngilizce ve Almanca opsiyonların olduğu full altyazı ve seslendirme desteğini içeren oyun sizi kahkahadan yere devirecek bir komediyi de içeriyor. Tamamen el çizimi havasında olan oyun haritaları ve karakter ile etkileşim oldukça başarılı bir oyun planıyla birlikte etkileyici bir havayı mobil cihazınızdan size aktarıyor.