The Occupant

The Occupant

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 722
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici David Turkiewicz

The Occupant, yaratıklarla dolu bir otelde geçen heyecanlı bir iOS korku oyunudur.

The Occupant, ölümcül yaratıklarla dolu olan bir otelde yaşam mücadelesi vereceğiniz bir korku oyunudur. iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirebileceğiniz oyunu karanlık bir odada kaliteli bir kulaklık ile oynadığınızda alacağınız keyif iki katına çıkabilir. Korku oyunlarını seviyorsanız The Occupant'ı kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

Oyun içerisinde tamamlanız gereken bazı görevler verilecek. Bu görevi yerine getirmek çok kolay değil. Çünkü peşinizde sizi bulmaya çalışan bir yaratık olduğu düşünesi sizi rahatsız edecektir.

Kameradan görüntü alacağınız oyunda, yaratıkları da bu kamera sayesinde tespit edebiliyorsunuz. Farklı bölümler içerisinde etrafınızda sürekli objeler göreceksiniz. Bu objeleri kullanarak oyun içerisinde farklı işlemler yapabilirsiniz. Örneğin kutu fırlatarak bariyerleri kırabilirsiniz. Aslında oyun içerisinde yapacağınız görevler biraz amaçsız. Bu nedenle kendinizi sürekli etrafa birşeyler fırlatırken görebilirsiniz. Kutular dışında kitap ve sandalyeleri de fırlatabilirsiniz.

Korkutucu bir atmosfere ve yüksek kaliteli ses efektlerine sahip olan The Occupant'ı korku oyunlarını seviyorsanız mutlaka denemenizi tavsiye ederim.