The Patient

The Patient

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 992
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Stefan Ivanov

The Patient size adrenalin salgılatacak bir mobil korku oyunudur

The Patient bize iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'lerimiz üzerinde heyecan dolu bir macera yaşatan ve ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bir korku oyunudur.

Yakın bir gelecekte geçen bir hikayeye sahip olan The Patient'ta tanınmış bir profesörü kontrol etmekteyiz. Profesörümüz zihinsel hastalıklara yakalanmış insanları iyileştirebilen bir makina yaratmıştır. Kısa bir süre içerisinde büyük bir ün kazanan bu makina profesörümüze büyük bir servet ve şöhret kazandırmıştır.

Fakat gelitirdiğimiz makina bazı hastalarda iyi sonuçlar verirken bazı hastalarda durumu daha da kötüleştirmiştir. Yerel bir gazeteci ise bizim dolandırıcı olduğumuzdan şüphelenerek bir araştırma başlatmış ve bizi suçlu göstermek istemiştir. Suçlamaları yersiz çıkarmak için bize düşen ise makinaya kendimiz girerek makinanın başarırız sonuç verdiği son hastanın belleğine erişmek ve problemi bulup tamir etmektir.

The Patient ünlü korku oyunu Slender Man'dakine benzer bir oynanışa sahip bir oyun. Oyunda bizi korkunç şeyler kovalarken belirli eşyaları toplamaya çalışıyoruz. Unreal Engine ile geliştirilen oyun oldukça kaliteli grafiklere sahip. Oyunda karanlıkta el fenerimizle yol almaya çalışıyoruz. Aydınlatmalar oldukça başarılı ve kaplamalar da oldukça düzgün görünmekte. Eğer korku oyunlarını seviyorsanız The Patient'ı kaçırmayın.