The Pirate Game (Free)

The Pirate Game (Free)

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 368
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Atomic Gear

The Pirate Game (Free) fizik tabanlı bulmacaları çözmeye çalıştığımız bir Android oyunudur.

The Pirate Game (Free), Angry Birds tarzı bir oyun yapısını korsan temasıyla birleştiren ücretsiz bir Android oyunudur.

Oyunun hikayesi askerlerin korsanlarımızdan çaldıkları hazineleri geri almasıyla başlamakta. Doğal olarak bu duruma oldukça sinirlenen korsanlar kendine ait olduklarına inandıkları hazinelerini geri almak için korsan limanlarından ayrılarak ana karaya akın düzenlemeye karar verir.

Biz ise bu hikayede genç bir topçu olarak akınardan birini yönetmekteyiz. Topumuzu farklı tipte cephaneler kullanarak askerlere karşı kullanmalı, şehirlerini yakarak korsanlarımızın tekrar Karayipler'in belası olmasına yardımcı olmalıyız.

The Pirate Game (Free) fizik tabanlı bulmacaların yer aldığı bir korsan oyunudur. Amacımız topumuzu doğru şekilde hizalayarak düşman askerini yok etmektir. Bu iş için kirişleri kırarak askerin üzerine farklı materyallerin düşmesini sağlayabilir, ya da direkt olarak askeri hedef alabiliriz. Oyundaki fizik modellemeleri oldukça gerçekçidir ve doğal görünmektedir. Ne kadar az atış yaparsak o kadar çok puan aldığımız oyunda çok sayıda bölüm yer almaktadır. İlk bölümlerde kaba güç işimizi görürken ilerleyen bölümlerde daha ince hesaplamalar yapmalı ve zorlu bulmacaları ve hesaplamaları çözmeliyiz.