The Room Two

The Room Two

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 1,102
  • DOSYA BOYUTU 279.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Fireproof Games

The Room Two başarılı bir bulmaca oyunudur

The Room Two ilk oyunu ile büyük başarı yakalamış olan ve birçok farklı kaynaktan "Yılın Oyunu" ödülünü alan The Room serisinin yeni oyunudur.

Korku ve gerilim dolu bir maceraya atıldığımız ilk The Room oyununda AS adlı bilim adamının notunu alarak yolculuğumuza başlıyorduk. Yolculuğumuz boyunca özel olarak tasarlanmış ve zekice hazırlanmış bulmacaları çözerek sır perdesini adım adım aralamaya çalışıyorduk ve ipuçlarını birleştiriyorduk. The Room Two'da bu maceraya kaldığımız yerden devam ediyoruz ve AS adlı bilim adamının bıraktığı şifreli bir dille yazılmış mektupları toplayarak özel bir dünyaya adım atıyoruz.

The Room Two'da yer alan bulmacalar o kadar iyi ki bu bulmacalara oyunu oynamadığımız zamanlarda bile kafa yormaya devam ediyoruz. Kolay dokunmatik kontroller ve kullanıcı dostu arayüz sayesinde oyuna kolayca alışabiliyoruz. Oyunun grafikleri oldukça yüksek kaliteli ve görsel olarak tatmin edici. Fakat The Room Two'nun öne çıkan en iyi özelliği sunduğu ürpertici atmosferi. Bu atmosferi sağlayabilmek için özel ses efektleri, ortam sesleri ve tema müzikleri hazırlanmış ve oyuna oldukça iyi bir şekilde yerleştirilmiş.

The Room Two'yu oynarken oyundaki ilerleme sürecimiz otomatik olarak kaydediliyor ve farklı cihazlarımız arasında bu kayıt dosyaları paylaşılıyor. Böylece oyunu farklı cihazlarda oynarken oyuna kaldığımız yerden devam edebiliyoruz.

The Room Two ilk oyunun başarısını aynen koruyan ve kullanıcılara eşsiz bir deneyim sunan bir bulmaca oyunu.