The Room

The Room

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 1,007
  • DOSYA BOYUTU 194.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Fireproof Games

The Room bizi gizemli bir maceraya konuk ediyor

The Room sunduğu kalite ile milyonlarca oyun severin gönlünü fethederek 2012 yılında birçok farklı kaynaktan "Yılın Oyunu" ödülünü kazanmış olan ve Android işletim sistemlerine sahip tablet ve akıllı telefonlarınızda oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur.

The Room oldukça özel ve gizem dolu bir hikayeye sahip. Zeka şaheseri bulmacalarla süslenmiş bu hikaye bize korku ve gerilim dolu anlar yaşatmakta. Oyuna başlarken şu gizemli not ile herşeyin farkına varıyoruz:

"Nasılsın, eski dost?

Eğer bunu okuyorsan işe yaramış demektir. Ben sadece beni hala affedebileceğini umut ediyorum. Araştırmam süresince hiç göz göze gelmemiştik; fakat bu tip şeyleri arkanda bırakmalısın. Sen güvenebileceğim ve yardım isteyebileceğim tek kişisin.

Acilen buraya gelmen lazım; çünkü büyük bir tehlikenin içerisindeyiz. Evi hatırladığını umuyorum? Çalışma odam en üst kattaki oda. Yüreğinle ilerle. Artık geri dönüş yok.

AS"

The Room özenle tasarlanmış ve bizi oyunu oynamıyorken bile düşünmeye iten birbirinden güzel bulmacalarla süslenmiş bir oyundur. Oyunun oldukça yüksek olan kalitesi kuvvetli olan atmosferi ile birleştiriliyor. Ses efektleri, ortam sesleri vetema müzikleri oyunun gizem dolu havasını çok iyi taşıyor ve oyunculara eşsiz bir deneyim yaşatıyor.

Eğer zeka oyunlarını seviyorsanız ve senaryosu güçlü bir oyun arıyorsanız The Room'u denemelisiniz.