The Sandbox Evolution

The Sandbox Evolution

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 300
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici PIXOWL INC.

The Sandbox Evolution bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz bir Sandbox oyunudur

The Sandbox Evolution eğer yaratıcılığınıza güveniyorsanız ve kendi oyun dünyalarınızı yaratarak bu dünyalarda maceraya atılmak istiyorsanız oynamaktan keyif alabileceğiniz bir sandbox oyunu.

İlk olarak Android ve iOS mobil platformları için yayınlanmış olan The Sandbox Evolution bu platformlarda bir hayli yüksek ilgi görmüştü ve en iyi sandbox oyunları arasında gösterilmişti. Şimdi ise oyun Steam üzerinde PC oyuncularıyla buluşuyor. The Sandbox Evolution'ın özelliği ise kendi oyununuzu kendinizin tasarlamanıza izin vermesi. Bu sayede tamamen tercihlerinize ve zevkinize uygun oyunlar oluşturabiliyorsunuz.

The Sandbox Evolution, 8 bit, piksel tarzda grafiklerle 2 boyutlu dünyalar yaratabilmenize imkan tanımakta. By dünyada yer alacak kahramanları, yapıları, tuzakları ve düşmanları siz seçiyorsunuz ve dilediğiniz yere yerleştiriyorsunuz. Ayrıca dünyanızı canlı kılmak için ağaçlar, hayvanlar, bitkiler ve yapay zekaya sahip insanlar kullanabilmektesiniz. Dilerseniz teknolojik araçlarla dünyanıza renk kazandırabilir, dilediğiniz öğeyi meteorlar ve bombalar kullanarak yok edebilirsiniz.

The Sandbox Evolution'ın sistem dostu bir oyun olduğu söylenebilir. Oyun eski bilgisayarlarda bile rahatça çalışacak şekilde tasarlanmış. The Sandbox Evolution'ın minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

-Service Pack 1 yüklü Windows 7 işletim sistemi

- 1 GHz işlemci

- 1 GB RAM

- OpenGL 2.1 destekli ekran kartı

- 100 MB boş depolama alanı

- İnternet bağlantısı