The Walking Dead 3. Bölüm Long Road Ahead Türkçe Yama

The Walking Dead 3. Bölüm Long Road Ahead Türkçe Yama

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,551
  • DOSYA BOYUTU 1.75 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Oyunçeviri

The Walking Dead 3. Bölüm Long Road Ahead Türkçe Yama ile oyununuzu Türkçe oynayabilirsiniz

The Walking Dead 3. Bölüm Long Road Ahead Türkçe Yama eğer The Walking Dead oyunlarını seviyorsanız ve ilk sezonun 3. oyunu olan Long Road Ahead'ı Türkçe olarak oynamak istiyorsanız kullanabileceğiniz bir Türkçe dil paketidir. 

The Walking Dead 3. Bölüm Long Road Ahead serinin bir önceki oyunu olan Starved for Help'ten 1 hafta sonra geçen olayları konu alıyor. Hayatta kalan kahramanlarımız Tavelier adlı motelde sığınmaya devam etmektedir. Bunun yanında terkedilmiş bir arabanın arkasındaki bir miktar erzağı da ele geçirmişlerdir. Fakat kahramanlarımız ilerki süreç için yine erzak arayışına çıkmak zorunda kalacaktır ve bu yeni maceraları onları yeni karakterlerle tanışmaya itecektir. 

Oyunçeviri ekibi tarafından hazırlanan bu Türkçe yama sayesinde oyunun menüleri ve diyaloglar ve ara sahneler sırasındaki altyazıları tamamen Türkçe olmaktadır. Yama sayesinde oyunun hikayesini daha iyi anlayabiliyoruz ve kritik cevaplar vermemiz gereken durumlarda bize tanınan kısıtlı süreyi daha iyi kullanabiliyoruz. The Walking Dead 3. Bölüm Long Road Ahead Türkçe Yama'yı kurmadan önce oyunun kurulu olduğu klasörü olası uyumsuzluklara karşı yedeklemenizi öneririz. İyi eğlenceler.