Through the Woods

Through the Woods

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 350
  • DOSYA BOYUTU 910.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Antagonist

Through the Woods mitolojik öğelerle süslenmiş atmosferik bir korku oyunudur

Through the Woods kuvvetli bir atmosferi güzel bir hikayeyle birleştirmeyi başarabilen bir korku oyunu olarak tanımlanabilir.

Norveç yapımı bir korku oyunu olan Through the Woods'da çocuğunu kaybeden bir annenin çocuğunu bulma çabasına tanık oluyoruz. Kahramanımız olan annenin çocuğu bir gün sık ağaçlarla kaplı ormanın içerisine dalarak herhangi bir iz bırakmadan ortadan kayboluyor. Anne ise çocuğunu bulmak için herşeyi göze alıyor ve o da ormanın yolunu tutuyor. Anne ormana girdiğinde ise onu sürekli takip eden bir güç varlığını hissettiriyor. Orman, tehditkar eylemlerle anneye adeta buraya ait olmayan bir yabancı olduğunu ifade ederken yolumuzdan ayrılmamamız ve tehlikelerden kurtularak çocuğumuzun izini sürmemiz gerekiyor.

Through the Woods'da hikaye annenin ağzından anlatılırken ipuçlarını bulmaya ve ölümcül tuzaklardan kaçmaya çalışıyoruz. Maceramız boyunca tek silahımız ise el fenerimiz. Oyun içerisine serpiştirilen mitolojik öğeler ise oyuna güzel bir dokunuş kazandırıyor.

Through the Woods'da karanlık orman atmosferi oldukça başarılı bir şekilde canlandırılmakta. Oyundaki ışıklandırma efektleri ve çevresel detaylar da göze hoş görünüyor.