Time Recording

Time Recording

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 47
  • DOSYA BOYUTU 10.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici DynamicG

Time Recording uygulaması ile Android cihazlarınızda görevlerinizi kolayca yönetebilirsiniz.

Time Recording uygulaması, Android mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz ve tüm görevlerinizi, işlerinizi girerek takip edebileceğiniz ve böylece hiç bir eksik olmadan tamamlayabileceğiniz ücretsiz bir uygulama. Kolay kullanılır arayüzü sayesinde tüm fonksiyonlarına hemen ulaşabilirsiniz ve böylece ajandanız ve işleriniz için en temel düzenleme ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Uygulama ile yarattığınız görevlerinizi detaylar ile doldurabilir ve içlerine istediğiniz notlarınızı da ekleyebilirsiniz. Aynı zamanda görevler hakkında temel bilgileri özet halinde görebilir ve böylece hem gelecekte ne yapacağınızı, hem de şimdiye dek ne yaptığınızı anında görebilirsiniz.

Uygulamanın görevler hakkında verdiği raporlar XML ve HTML gibi farklı formatlarda kaydedilebiliyor ve böylece diğer cihazlarınızda da kolayca inceleyebiliyorsunuz. Eğer verilerinizi bulut depolama servislerinde yedeklemek istiyorsanız Time Recording'in yedekleme ve geri yükleme özelliklerinden de faydalanabilirsiniz.

Her ne kadar bu ücretsiz sürümde reklamlar yer alsa da, reklamları kaldırmak için uygulama içi satın alma seçeneklerini kullanabilirsiniz. Eğer yeni bir görev yönetimi uygulaması istiyorsanız kesinlikle göz atmayı unutmayın.