Tiny Call Confirm

Tiny Call Confirm

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 184
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Perraco Labs

Tiny Call Confirm, Android telefonlarınıza gelen aramaları yanıtlarken kullaancağınız tuşların ufalmasını sağlayan yararlı bir uygulama.

Tiny Call Confirm, Android akıllı telefonlarınıza gelen ya da giden aramaları yanlışlıkla reddetme ya da iptal etme gibi işlemlerin önüne geçebilmeniz için geliştirilmiş olan ve aramalarda kullanılan yeşil ve kırmızı renklerdeki arama tuşlarını ufaltan bir Android uygulaması.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan uygulama sayesinde aramaları kabul ederken ya da redderken kullanacağınız tuşların boyutları ufalıyor. Sadece tuşları değil, aynı zamanda arama ekranlarını da değiştiren uygulama, özel taarımı sayesinde gelen aramaları yanlışlıkla meşgule atmanızı engelliyor. Aynı şekilde kendi yaptığınız aramalarda da iptal etme işlemini minimuma indiriyor.

Arama yaparken ya da sonlandığında titreşim ya da bildirim ile sizi uyaran Tiny Call Confirm, arama geçmişinizi de isterseniz kaydederek daha sonra ulaşma imkanı sunuyor. Çok düşük seviyede batarya kullanımı gerçekleştiren uygulama, farklı türde tuş seçeneklerini de kullanıcılarına sunuyor.

Uygulamanın ücretsiz versiyonunu kullanabileceğiniz gibi bazı ekstra özelliklere sahip olan pro versiyonunu da satın alarak kullanabilirsiniz. Fakat öncelikle ücretsiz sürümünü denemenizi tavsiye ederim.

Arama işlemlerinizi daha da basitleştiren bu uygulamayı göz atmakta fayda var diye düşünüyorum.