Tiny Troopers 2

Tiny Troopers 2

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 60
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Game Troopers

Tiny Troopers 2 bolca aksiyon içeren bir savaş oyunudur

Tiny Troopers 2 eğer aksiyona açlık duyuyorsanız bu açlığınızı gidermenize yardımcı olacak top down shooter türünde bir savaş oyunu olarak tanımlanabilir.

Basit bir şekilde oynanabilen, rahatlatıcı ve eğlendirici bir yapıya sahip olacak şekilde tasarlanan Tiny Troopers 2'de bir grup askeri yöneterek büyük çaplı savaşlara giriyoruz. Bu savaşlarda tanklar gibi farklı savaş araçlarını, birçok farklı silah seçeneğini ve özel savaş yeteneklerimizi kullanabiliyor, yüzlerce düşmanla çarpışıyoruz.

Tiny Troopers 2'de savaş alanına süreceğimiz askerlerimizi savaştıkça geliştirebiliyor, onların daha güçlü silahlar ve zırhlar kullanmasını sağlayabiliyoruz. Rütbe sistemi sayesinde askerlerimiz yükselerek daha yetenekli hale gelebiliyor.

Tiny Troopers 2'de takımımızı oluştururken farklı asker türlerini görevlendirebiliyoruz. Alev silahı kullanan, arkadaşlarını iyileştirebilen veya ağır silahlarla etrafa mermi yağdırabilen askerler seçeneklerimiz arasında.

Tiny Troopers 2'de size dalga dalga saldıran zombilere karşı hayatta kalmaya çalışabilmektesiniz. Oyun çok detaylı grafiklere sahip değil; fakat eğlencelik bir oyun olduğu için detaylı grafikler de aramıyorsunuz. Bu sayede oyun düşük sistem gereksinimleri de kazanıyor. Tiny Troopers 2'nin minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows 8 işletim sistemi

- 1.4 GHz çift çekirdekli Intel işlemci

- 4 GB RAM

- Intel HD Graphics 5000 ekran kartı

- 500 MB boş depolama alanı