Tofu Hunter

Tofu Hunter

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 172
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici [adult swim]

Tofu Hunter mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir avcılık oyunudur

Tofu Hunter nişan alma yeteneklerinizi test etmenize imkan veren bir mobil avcılık oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu olan Tofu Hunter'da tofu adlı boynuzlu tavşan benzeri ilginç yaratıkları avlıyoruz. Oyunda temel olarak bu yaratıkları avlayarak en yüksek puanı yakalamaya çalışıyoruz. Fakat bizi belli mücadeleler bekliyor. Tofular tek mermide yere serilmedikleri için arka arkaya ateş etmeniz gerekebiliyor. Oyundaki en büyük zorluk ise zaman, çünkü her bölümde bize belli bir süre veriliyor. Bu verilen süre içerisinde belirlenen sayıdaki tofuyu avlamaya çalışıyoruz.

Tofu Hunter içerisinde farklı silahlar kullanabilmekteyiz. Bölümleri tamamladıkça para kazanıyoruz ve bu parayı silahlara harcayabiliyoruz. Pompalı tüfekler, keskin nişancı tüfekleri, makinalı tüfekler, arbaletler, bomba fırlatan silahlar gibi farklı seçenekler kullanabileceğimiz silahlar arasında.

Tofu Hunter'ın kontrolleri oldukça hassas ve kolay. Genel olarak nişan alırken zorluk yaşamıyorsunuz. Oyunun grafikleri de gayet başarılı. Eğer avcılık oyunlarını seviyorsanız Tofu Hunter hoşunuza gidecektir.