Tomb Raider - The Dagger of Xian

Tomb Raider - The Dagger of Xian

kullanıcı

Tomb Raider - The Dagger of Xian, Tomb Raider 2'nin Unreal Engine 4 ile baştan yaratılmış halidir

Tomb Raider - The Dagger of Xian, günümüzden tam 20 yıl önce çıkış yapan TPS türündeki klasik aksiyon oyunu Tomb Raider 2'nin Unreal Engine 4 kullanılarak baştan yaratılmış halidir.

1997 yılında çıkış yapan Tomb Raider 2 o dönemin en başarılı oyunları arasındaydı. Birçoğumuza unutulmaz anlar yaşatan Tomb Raider 2, Tomb Raider - The Dagger of Xian ile birlikte geri dönüyor. Bu yeni proje Tomb Raider 2 üzerinde rötuşlar yapmak yerine oyunu tamamen baştan yaratıyor. Oyunun grafik motoru Unreal Engine 4 ile değiştiriliyor, mekanlarbaştan tasarlanıyor ve yeni modellemeler kullanılıyor. Sonuçta ortaya oldukça güzel görünen bir oyun çıkıyor.

Tomb Raider - The Dagger of Xian'da oyun mekanikleri de günümüz standartlarına uygun olarak geliştirilmekte. Kahramanımız Lara Croft bir kutu gibi hareket etmek yerine daha doğal bir şekilde hareket ediyor.

Tomb Raider 2 oynarken Lara Croft'un köşkünde evin uşağını buzdolabına kapatan gençlerden bir tanesiyseniz Tomb Raider - The Dagger of Xian yüzünüzü güldürecektir.

Oyunun minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- 64 bit Windows 7 işletim sistemi

- 4 GB RAM

- 2 GB video belleğe ve DirectX 11 desteğine sahip ekran kartı

- 6 GB boş depolama alanı

- Arşiv dosyalarını açabilen Winrar benzeri bir yazılım