Tom's Jetski

Tom's Jetski

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,277
  • DOSYA BOYUTU 35.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Outfit7

Tom's Jetski (Konuşan Tom Jetski) oyununda Tom ve Angela ile birlikte jet ski kullanmanın keyfini sürüyoruz.

Tom's Jetski, Konuşan Tom ve Angela ile jet skiye atlayıp mavi sulara açıldığımız yepyeni Outfit oyunu ve Windows platformunda hem tablet hem de telefonlarda ortak olan evrensel oyunlar arasında.

Her yaşta oyuncunun oynadığı konuşan Tom ve Angela serileriyle ünlenen yapımcı Outfit’in yeni oyunu Tom’s Jetski Türkçe adıyla Konuşan Tom Jetksi oyununda sevimli karakterlerimizle sulara açılıyoruz.

İki arada bir derede jet ski kullanmayı öğrenen sevimli kedilerle zorlu görevleri tamamlamaya çalıştığımız oyunda görev bazlı ilerleme var. Sonsuz koşu türünde hazırlanmamısı iyi olmuş. Bölümlerde birden fazla görev veriliyor ve tamamladığımız görev sayısına göre puan kazanıyoruz. Tüm görevleri tamamladığımızda sonraki oyuna geçiyoruz. Karakter olarak ta hem Tom hem de Angela ile oynayabiliyoruz ki ikisi de su üzerinde jet skiyle oldukça başarılılar. Doyasıya eğlencenin tadını sürerek anı yaşıyorlar.

Oyunda Tom ve Angela’nın jet skilerini kontrol etmek için yönü ayarlamaktan başka bir şey yapmıyoruz. Jet ski kendiliğinden ilerlediğinden bize sadece doğru zamanda yön değiştirerek engelleri atlatmak kalıyor.