Toolwiz Cleaner

Toolwiz Cleaner

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 112
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Toolwiz Software

Toolwiz Cleaner, tek bir tıklamayla Android cihazlarınızın performansını arttırabileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır.

Toolwiz Cleaner, Android işletim sistemine sahip cihazının eskisine göre artık daha yavaş çalıştığını veya cihazının performansında düşüş olduğunu düşünen kullanıcılar tarafından kullanılabilecek olan bir Android performs arttırma uygulamasıdır.

Popüler yazılım geliştiricisi Toolwiz tarafından geliştirelen uygulama yardımıyla kullanıcılar, sadece tek bir tıklamayla Android cihazlarının performansını arttırabilecek optimizasyonları otomatik olarak yapabilirler.

Android cihazınız üzerinde yer alan gereksiz dosyaları ve önbellek dosyalarını silerek size ekstra depolama alanı sağlayan program, ayrıca arka planda çalışmakta olan gereksiz uygulamaları sonlandırarak sistem tarafından kullanılmakta olan gereksiz RAM belleğini boşaltarak performans artışı sağlar.

Daha iyi bir performans için oyunlarınızı çok daha hızlı oynayabilmenize olanak sağlayacak olan uygulama ile isterseniz tüm uygulamalarınızı yönetebilir ve gizliliğinizi koruyabilirsiniz.

Android cihazlarından daha yüksek performans bekleyen veya Android cihazının eskisine göre daha yavaş çalıştığını düşünen kullanıcılar için gerçek bir performans artışı sunan Toolwiz Cleaner'ı mutlaka denemenizi öneriyorum.