TossUp

TossUp

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,770
  • DOSYA BOYUTU 2.6 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Alperen Öztürk

TossUp, sanal bir madeni para veya zar atmanıza olanak sağlayan ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

TossUp, Android kullanıcılarının akıllı telefonları veya tabletleri üzerinde kullanabilecekleri sanal bir bozuk para veya zar atma uygulamasıdır.

Kullanıcıların ihtiyaçları olduğu bir anda onların yerine sanal bir madeni parayı atarak yazı mı yoksa tura mı geldiğini belirleyebilen ve kullanıcıların belirlediği tek veya çift zar atışı işlemini yine sanal ortamda gerçekleştirerek zarların değerlerini söyleyen ücretsiz bir uygulamadır.

Yazı tura veya zar atarken hile faktörünü ortadan kaldırmak için geliştirilen uygulama tavlada zar tutanların önüne geçmek için oldukça ideal olabilir veya o an okey takımının zarlarını kaybettiyseniz zar atmanız için size sanal bir çift zar sağlayabilir.

Hatta sıkıldığınız zamanlarda yapacağınız şeylere karar verirken yazı tura atabilir ve gelen sonuçlara göre hareket ederek hayatınıza biraz eğlence katabilirsiniz.

Her ne kadar basit gibi görünse de oldukça eğlenceli ve işlevsel bir uygulama olan TossUp, her duruma karşın Android cihazlarınız üzerinde bulunması gereken uygulamalardan bir tanesi.