Touch Racing 2

Touch Racing 2

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 385
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Marvelous Games

Eskilerden gelen bir araba yarışı keyfini mobil cihazlarda modernleştiren Touch Racing 2, serinin devam oyunu olarak her şeyi daha iyi başarıyor.

Android cihazlara gelmiş en orjinal yarış oyunlarından bir tanesinin devam bölümü çıktı. Arcade tarzı izometrik görünümüyle retro oyunseverlerin dikkatini çeken oyunda kontroller işin içine apayrı bir eğlence katıyor. Normalde aktarılması zor bir oyun deneyimini farklı kontrollerle başarılı bir şekilde uyarlayan Touch Racing 2, ekranda dokunduğunuz yerlere göre aracınızın manevra yapmasını sağlıyor.

Bir önceki oyun ile kıyaslandığında yepyeni özelliklere kavuşan bu devam oyunu, farklı araçların farklı fiziksel özellikleriyle de takdire şayan bir farklılık kazanıyor. Grafik bakımından da seviyesi oldukça yükselen oyun, bir önceki oyunun izini yakalayarak her şeyi daha iyi yapmak konusunda istikrarlı bir iş çıkartıyor.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan oyunu bu şekilde oynamak mümkün ancak uygulama içi satın alma ile farklı araçları kullanma olanağınız oluyor. Genel anlamda eğlenceli bir araba yarışı deneyimi sunan Touch Racing 2, klasik bir araba yarışı eğlencesine yenilikçi kontroller katıp zamana meydan okuyor.

ARTILAR

Multiplayer desteği

Yaratıcı kontroller

Ücretsiz

EKSİLER

Uygulama içi satın alma