Touchgrind BMX APK

Touchgrind BMX APK

kullanıcı

Touchgrind BMX APK Android telefonunuza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz eğlenceli bir bisiklet simülasyonu oyunudur.

Touchgrind BMX bugüne dek oynadığımız en keyifli simülasyon oyunları arasında yer alıyor. Oyunda efsanevi BMX bisikletlerini kullanıyoruz ve birbirinden tehlikeli akrobatik hareketler yaparak puan toplamaya çalışıyoruz.

Touchgrind BMX APK İndir

Oyunun en güzel yanlarından bir tanesi de kolay öğrenilebiliyor olması. Birkaç dakikada oyunun tüm dinamiklerini çözmek mümkün. Bu aşamadan sonra ise iş yeteneklerinize kalıyor.

Rampalardan atlayarak tehlikeli akrobatik hareketler yapıyor ve mümkün olabildiğince yüksek puanlar alaya çalışıyoruz. Gerçekçi grafikler daha ilk saniyeden beğenimizi kazanıyor. Buna ek oalrak bisikletin verdiği fiziksel tepkimeler de takdiri hak eden noktalar arasında.

  • Gerçekçi fizik tepkimeleri
  • Gelişmiş 3D grafikler
  • Açılabilir çevreler
  • Replay izleyebilme
  • Onlarca farklı hareket

Oyundaki kontroller sorunsuz bir şekilde ilerliyor. Bisikleti parmaklarımızla kontrol edebiliyoruz ve bu da oyunun gerçekçilik seviyesini yükseltiyor. Kısacası Touchgrind BMX mutlaka denenmesi gereken Android oyunlarından bir tanesi.

Bisiklet nasıl çevrilir? Başlamadan hemen önce iki parmağınızı da zıt yönde kaydırın. Her iki parmağınızı da bisikletin üstünde tutun. Veya başlamadan hemen önce iki parmağınızı da ileri veya geri kaydırın. İki parmağınızı da bisikletin üstünde tutun.

Bisiklet nasıl sürülür? İki parmağınızı da bisiklete yerleştirin. Yönlendirmek için ön parmağı sola ve sağa kaydırın. Yavaşlamak için arka parmağınızı çekin.

Barspin nasıl yapılır? Bisikleti atlatın. Ön parmağınızı kaydırın. Ön parmağınızı bırakın.

Bisiklet nasıl döndürülür? Bisikleti atlatın. İki parmağınızı da ileri veya geri kaydırın. Parmaklarınızı bırakın. Veya bisikleti atlatın. İki parmağınızı da zıt yönlerde kaydırın. İki parmağınızı da serbest bırakın.