Tower Defense King

Tower Defense King

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 157
  • DOSYA BOYUTU 34 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici mobirix

Kule savunma oyununda krallığın kaderi sizin elinizde!

Tower Defense King (Kule Savunma Kral), krallığınızı korumaya çalıştığınız mobil strateji oyunu. En çok indirilen kule savunma oyunları arasında!

Topraklarınıza girmeye çalışan yeşil çirkin yaratıklara karşı mücadele verdiğiniz oyunda sınırları zorlayan üç mod dışında meydan okuma modu yer alıyor. “Kule savunma oyunlarında benden iyisi yok” diyorsanız, bu oyunu oynamanızı isterim. Android platformunda ücretsiz indirilebilir ve boyutu sadece 34MB!

Ufak boyutlu olmasına karşın güzel grafikler sunan Tower Defense King adlı oyunda güçlü kulelerle savunma hattınızı oluşturup krallığınızı koruyorsunuz. Krallığın kaderi sizin ellerinizde; dolayısıyla hata yapma lüksünüz yok. 12’si temel, 9’u özel olan kuleleri stratejik bölgelere yerleştirip en iyi stratejiyi izlemelisiniz. Topraklarınıza farklı noktalardan girerek stratejinizi alt üst eden yaratıklar dışında boss’larla savaşıyorsunuz. Kuleler yeterince etkili ancak sınırlı sayıda sihirli güçleriniz de var. Yükseltmeleri de uygulamanız oyunun ilerleyen safhalarında da krallığınızı koruyabilmeniz açısından önemli.