Toy Defense

Toy Defense

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 193
  • DOSYA BOYUTU 103.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Melesta Games

Toy Defense eğlenceli bir kule savunma oyunudur

Toy Defense size heyecan dolu bir strateji oyunu tecrübesi yaşatacak bir mobil kule savunma oyunudur.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Toy Defense'de 1. Dünya Savaşı'nda geçen bir hikaye konu alınıyor. Oyunda düşmanlar durmaksızın bize saldırırken topraklarımızı savunmaya ve savaştan galip çıkan taraf olmaya çalışıyoruz. Düşmanımızın ataklarını engellemek için ise savunma kulelerimizi kilit noktalara kuruyoruz, kaynak kazandıkça geliştiriyoruz ve yeni kuleler inşa ediyoruz.

Toy Defense farklı oyun modlarıyla oyunculara zengin bir içerik sunuyor. Oyunun klasik senaryo modunu kendi başınıza oynayabileceğiniz gibi Co-op modunda ortak düşmanlarınıza karşı arkadaşlarınızla birlikte savaşabiliyorsunuz. Kule savunma oyunlarında nadir rastlanılan bu özellik sayesinde oyun daha da eğlenceli hale geliyor. Ayrıca oyundaki turnuva modu da oyunculara bitmek bilmeyen bir mücadele sunmakta.

Toy Defense'de farklı coğrafyalarda geçen 90 bölüm yer alıyor. Eğer 1. Dünya Savaşı'nın heyecanını eğlenceli bir şekilde yaşamak isterseniz Toy Defense hoşunuza gidecektir.