Trafik Müşaviri Yardımcısı 2.0

Trafik Müşaviri Yardımcısı 2.0

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 181
  • DOSYA BOYUTU 10.50 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Data Çözüm Yazılım

Müşterinin ismini yazın, o müşterinin tüm taksitlerini, hangi gün saat kaçta ne kadar ödeme yaptığını, size ne kadar borcu olduğunu görün.

ÜRETİCİ TANITIMI
Siz hala müşterilerinizin borç ve taksitlerini, bilgilerini deftere veya amatör bir exel dökümanına mı yazıyorsunuz? Oysa bu programda müşterinin ismini yazmanız o müşterinin tüm taksitlerini, hangi gün saat kaçta ne kadar ödeme yaptığını, size ne kadar borcu olduğunu görmeniz için yeterli! Türkiye genelinde birçok müşavir ve sigortacı tarafından kullanılan bu program sınıfında en iyi ve en ucuz programdır ve bir müşavirlik ofisinin müşteri ve muhasebe yönetimini tek başına yönetebilir.
Trafik Müşaviri Yardımcısı 2.0 programı Trafik müşavirlerinin işlerini kolaylaştırmak, müşteri takibini otomatikleştirmek, taksit günlerini sigorta ve muayene bitimi gibi önemli anımsatmak amacıyla hazırlanmış kullanımı kolay bir paket programdır. Müşterilerinizin kişisel bilgilerini ve ruhsat bilgilerini hızlı ve kolay bir şekilde giriş yapabilir ve istediğiniz zaman müşterilerinize ulaşabilirsiniz.. Müşterinin kişisel bilgilerini, taksit bilgilerini, ödeme hareketlerini yazıcıdan çıkarabilirsiniz. Tc noyu netten kontrol edebilir, böylece hata riskini sıfırlar.

       Yenilikler (v2.0)

-Müşterilere otomatik taksit yapabilme, ödeme günlerini belirleyebilme.Taksit ödemesi alırken taksitin tamamını veya bir kısmını alabilirsiniz.
-Sigorta bitiş tarihleri hatırlatma
-Muayene bitiş tarihleri hatırlatma
-Taksit tarihlerini ve ödemeleri görebilme
-Taksit günü gelince otomatik hatırlatma
-Her müşterinin ödeme bilgilerini görebilme ve yazıcıdan
alabilme.Böylece kim ne zaman ödeme yapmış bilgisini listeleme ve yazıcıdan alabilme.
-Firmanızın belirli tarihler arasındaki muhasebe analizini yapabilme.Belirli tarihler arasındaki hesap hareketlerini, taksit bilgilerini listeleyebilme ve yazıcıdan raporlayabilme.
-Günü geçmiş ödenmeyen taksitleri ve ödemeleri görebilme vebunları yazıcıdan alabilme.
-T.C Kimlik No.yu, ad soyad bilgilerini İnternetten otomatikalabilme. (Böylece hatalı girişler yapma riski sıfıra indirilir.)
-Programa sadece sizin bildiğiniz şifre ilegirilebilir.Böylece müşteri bilgilerinizi sadece siz görebilirsiniz.
-Bilgisayar ve program kullanma konusunda yeni olan kişilerinihtiyaçları göz önünde bulunduralarak hazırlanmış kolay kullanım.

Entegre Kasa Defterim 1.00 Programı.Aldığınız ödemeler kasa defterine otomatik aktarılır.Geçmiş tarihlerdeki kasa hareketleri analiz edilebilir. İki program kendi aralarında her hesap hareketinde haberleşirler. Bir sonraki güne kasa devri yapılır

PC Net Dergisinin Ekim ayı sayısında DVD içerisinde KPSS Hazırlık yazılımımız ile beraber yayınlanmıştır.