Trafik Tescil

Trafik Tescil

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 21,641
  • DOSYA BOYUTU 10.1 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici İhsan Bilgisayar Yazılım

Trafik Tescil hem trafik tescil şubelerinde hem de trafik müşavirleri tarafından kullanılabilen ruhsat, Ek-1 ve çeşitli bazı evrakları kolaylıkla yazmaya, kayıt tutmaya ve sorgulama yapmaya yarayan gelişmiş özelliklere sahip profesyonel bir

Trafik Tescil trafik müşavirleri ve trafik tescil şubeleri için geliştirilmiş profesyonel bir çözüm paketidir. 2004 yılından bu yana gelişimini sürdürmekte olup tüm Türkiye'de hemen hemen bütün müşavirler ve başta İstanbul olmak üzere çoğu trafik tescil şubesi tarafından kabul görmüş bu program her geçen gün artan özellikleri ile güçlenmektedir. Bir trafik müşavirinin ihtiyaç duyabileceği tüm özellikler bünyesinde mevcuttur. Her geçen gün daha yeni özellikler kazanmakta olan programı kullandığınızda hayallerinizdeki özelliklerin Trafik Tescil'de olduğunu göreceksiniz.

Yeni EK-1 ve ruhsat belgelerini artık Trafik Tescil programından yazdırabileceksiniz. Bunun benzeri özellikleri programımız daha uygulamaya geçmeden bu özelliklere sahip olmaktadır. Mesela Tescil belgesinin arka kısmına T.C. No yazma özelliği tescil birimlerine genelge ile duyurulmuşken Trafik Tescil programı bu özelliği aylar öncesinden bünyesine katmıştı.

Not: Program ve özellikleri hakkında daha detaylı bilgiye üretici adresinden ulaşabilirsiniz.