Transformers APK

Transformers APK

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 861
  • DOSYA BOYUTU 845 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Kabam

Transformers APK Android oyunu robot dövüşü üzerine kurulu. Transformers mobile oyununda da Autobot'lar ve Decepticon'ların savaşı sürüyor.

Transformers APK, robot dövüş oyunu olarak Android Google Play’de yerini alan popüler bir oyun.

Transformers APK İndir

Transformers Forged to Fight Türkçe adıyla Transformers Savaşçılar, Kabam imzalı Transformers serisinin yeni oyunu. Çizgi film, sinema ardından mobil cihazlarımıza giren yetenekli robotları görmeyen yoktur sanırım. Autobot’lar ve Decepticon’lar bu sefer kozlarını teke tek arenada paylaşıyor. Aksiyon dövüş rpg türünü harmanlayan yeni Transformers oyununu kesinlikle oynamalısınız.

Android platformuna ücretsiz çıkış yapan Transformers Mobile oyunu, Mortal Combat X gibi karşılıklı dövüş formunda hazırlanmış. Optimum Prime, Megatron ve diğer favori Transformers karakterleriyle karşılıklı dövüşe katılıyorsunuz. Dövüş esnasında araca dönüşme, özel silah kullanma, kombo yapma kısacası her türlü aksiyonu yapabiliyorsunuz.

Görsel efektlerin, animasyonların ön plana çıkarıldığı yeni Transformers oyununda seviye atlama sistemi göze çarpıyor. Bu noktada tahmin edersiniz ki robotların tümü açık olarak gelmiyor; dövüştükçe seviye atlıyor ve enerjiniz yükseldikçe yeni robotlarla oynama şansına erişiyorsunuz. Enerji demişken her dövüş sonunda işaretli noktalara giderek enerji topluyorsunuz.

Global etkinliklerde dünya genelinde oyuncularla karşı karşıya getiren Transformers: Forged to Fight, yüksek kalitede grafikler sunduğundan tüm Android cihazlarda akıcı şekilde çalışmayabilir. Unutmadan, oyunu ücretsiz indirip oynayabiliyorsunuz.

Transformers APK Oyun Özellikleri

  • Tüm Transformers evreninden ikonik botları toplayın.
  • Yıkıcı özel saldırılar, menzilli patlamalar, yok edilebilir araziler ve 360 derecelik devasa arenalarda diğer oyuncularla savaşın.
  • Arkadaşlarınızla takım kurun, ittifaklar kurun ve dünya çapında etkinliklerde savaşın.
  • Üssünüzü korumak, saldıranlardan intikam almak, düşman üslerine baskınlar yapmak için bot zırhları kurun.
  • Destansı ganimetler elde etmek için uzak takımları görevlendirin.

Transformers evrenlerinin çarpıştığı üstünlük savaşında Optimus Prime, Megatron, Bumblebee, Waspinator, Rhinox, Grimlock, Soundwave ve diğer robotlara katılın. Heyecan verici aksiyon dövüş rpg oyunu ile 30 yılı aşkın Transformers tarihinin kahramanca hikayesi ve muhteşem aksiyonu cep telefonunuza geliyor.