TrojanHunter

TrojanHunter

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 762
  • DOSYA BOYUTU 2.09 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Mischel Internet Security

TrojanHunter virüs silme konusunda yardımcı olan bir antivirüs çözümüdür

TrojanHunter bilgisayarlarınızdaki zararlı yazılımları tarayarak size virüs silme konusunda yardımcı olan bir virüs temizleme programı.

TrojanHunter, sade ve anlaşılır bir arayüz ile birlikte gelmekte. Bu programı kapsamlı bir antivirüs çözümü olarak öneremiyoruz; çünkü TrojanHunter mevcut antivirüs yazılımlarınızın açıklarını kapatmak üzere tasarlanmış bir araç. TrojanHunter size antivirüs yazılımlarınızın tespit etmekte güçlük yaşadığı trojan - turuva atı, adware - reklam yazılımı, spyware - casus yazılım gibi zararlı yazılımları özel olarak tarama ve tespit etme imkanı veriyor.

TrojanHunter'ın öne çıkan yönü hızlı tarama özelliği. Program ile bilgisayarınız üzerinde tam bir tarama gerçekleştirmeniz sadece birkaç dakika alıyor. Bunun yanında hızlı tarama seçeneği de sunulmakta. Bu tarama yöntemi sadece virüslerin yaygın olarak yerleştiği dosya konumlarını tarıyor ve daha çabuk sonlanıyor. Yazılım arşiv dosyalarının içini, belleği, kullanılmakta olan servisleri, kayıt defterini tarayabilmekte.

TrojanHunter otomatik güncelleme özelliğine sahip.