Troll Face Quest Video Memes

Troll Face Quest Video Memes

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 457
  • DOSYA BOYUTU 36.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Spil Games

Troll Face Quest Video Memes mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur

Troll Face Quest Video Memes eğer gerçek bir troll olduğunuza inanıyorsanız ve trolleme yeteneklerinize güveniyorsanız oynamaktan keyif alabileceğiniz bir mobil bulmaca oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Troll Face Quest Video Memes içerisinde birçok farklı mini oyun ve bulmaca bir araya geliyor. Oyundaki bulmacalarda karşımıza değişik sahneler çıkıyor. Bu sahnelerde temel amacımız sahnedeki tek kahramanı ya da kahramanın yanındaki kişileri trollemek. Bu iş için yaratıcılığımızı ve troll birkimimizi konuşturmamız gerekiyor. Kimi zaman iPhone dayanıklılık testi yapan bir dedeyi, kimi zaman parkta telefonumuza bakarken surat yapan kızı trollememiz gerekmekte.

Troll Face Quest Video Memes'deki bulmacalar biraz zor olabilmekte. Zorlandığımız durumlarda ipuçlarından faydalanabiliyoruz. Oyunda kısıtlı sayıda ipucu hakkına sahip olduğumuz için bu ipuçlarını idareli kullanmamız önemli. Oyunda içindeki mini oyunları oynayarak puan kazanabilir ve bu puanlarla yeni bölümlerin kilidini açabiliriz.