Truemessenger

Truemessenger

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 594
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici True Software Scandinavia AB

Cep telefonlarınıza gelen spam SMS'lerden bir türlü kurtulamıyorsanız, Truemessenger uygulamasını denemenizi öneriyoruz.

Telefonlarınıza gelen spam SMS’lerden nefret etmeye başladıysanız, bu sorununuza kesin çözüm Truemessenger uygulamasından geliyor.

Reklam içerikli SMS’lerin artık sabrımızı sonuna kadar sınadığı malum. Bu mesajları gönderenlere para cezası uygulanması da ne yazık ki çözüm olmadı. Truecaller’ın yeni yayınladığı Truemessenger uygulaması, kullanıcıları spam SMS derdinden kurtarıyor. Mesaj kutunuzda spam mesajları farklı bir bölüme ayıran Truemessenger’ın kitle kaynaklı olarak çalışması da büyük bir avantaj diyebilirim.

Uygulamayı kullanmaya başladığınızda, mesajlarınızı gönderenin kimliğine göre sınıflandıran Truemessenger, kayıtlı kişilerden gelen mesajları posta kutunuzda tutuyor. Bir mesajın spam olduğunu tanımladığınızda ise uygulama bu mesajı spam kutusuna taşıyor ve ayrıca Truemessenger ağındaki başka bir kullanıcıya gönderildiğinde ise mesaj otomatik olarak spam olarak işaretleniyor.

Uygulamayı kullanarak bir numarayı, bir şirkete ait mesajları ya da belirli numara gruplarını engelleyebilmeniz mümkün. Siz de spam SMS’lerden bir türlü kurtulamıyorsanız, Truemessenger uygulamasını Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.