TumblOne

TumblOne

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,135
  • DOSYA BOYUTU 0.27 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Torsten B.

Tumblr bloglarındaki resimleri aramanızı ve indirmenizi sağlayan bu ücretsiz programla görsel bulmak çok kolay.

İnternette herhangi bir konuda, herhangi bir sitede bir resim aramak bazı zamanlarda o kadar zor olabiliyor ki TumblOne gibi resim arama programlarına ihtiyaç duyabiliyoruz. Her ne kadar sadece Tumblr üzerindeki sitelerde bulunan resimleri tarayabilse de TumblOne ücretsiz, açık kaynak kodlu ve kullanımı kolay olan bir uygulama.

Temel amacı bahsettiğimiz gibi belirlediğiniz Tumblr blogunda görsel ve resim araması yapmak olan TumblOne, dilediğiniz zaman tarama işlemini başlatmanızı ve durdurmanızı sağlıyor. Bulunan resim dosyalarını isteğinize bağlı olarak otomatik şekilde harddiskinize kaydedebilmesinin yanında birden fazla resim formatını da desteklemesi ile resimleri kaçırmanıza engel oluyor.

Aynı anda birden fazla Tumblr adresini de analiz edebilen program, bulduğu resimlerin önizlemelerini göstermesi sayesinde gereksiz olanları indirmekten kaçınmanızı sağlıyor. İnternette oldukça yaratıcı ve özgün Tumblr fotoğraflarının olduğunu dikkate alırsak teker teker bunları indirmenizin büyük vakit kaybı olacağı aşikar.

TumblOne sayesinde hızlıca bulduğunuz blogların görsel taramasını yapabilir ve hemen istediklerinizi indirmeye başlayabilirsiniz.