Turbo Dismount

Turbo Dismount

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,741
  • DOSYA BOYUTU 52.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Secret Exit Ltd.

Turbo Dismount trafik kazalarını gerçekçi bir şekilde canlandıran bir simülasyon oyunudur

Turbo Dismount oyunculara alışılagelmişin dışında bir oyun tecrübesi sunan bir mobil simülasyon oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir trafik kazası simülasyonu olan Turbo Dismount'da Mr. Dismount adlı kahramanımızın trajik hikayeleri konu alınıyor. Heyecanı ve adrenalini oldukça seven Mr. Dismount bu tutkusu nedeniyle sürekli kendini ölümcül tehlikeye sokan durumlara sokuyor ve biz de oyunda bu durumların sonuçlarına şahit oluyoruz.

Turbo Dismount temel olarak kahramanımızın yaptığı kazaları sonuçlarıyla beraber gerçekçi bir şekilde canlandıran bir oyun. Mr. Dismount oyunda arabaların yanında motorlar, iş makinaları ve kaykaylar gibi çeşitli araçları kullanıyor ve tehlikeli nuımaralar gerçekleştiriyor. Kimi zaman bir otobüsün üzerinde amuda kalkıyoruz, kimi zaman ise rampalardan uçarak trafiğe meydan okuyoruz. Bu girişimlerde çok başarılı olduğumuz söylenemez; zaten amacımız da başarılı olmak değil, Mr. Dismount'un kendini paralamasını görerek eğlenmek.

Turbo Dismount detaylı bir fizik motoruna ve yüksek kaliteli grafiklere sahip olan bir oyun. Eğer biraz saçmalamak ve gülerek vakit öldürmek isterseniz Turbo Dismount sizin için güzel bir seçim olacaktır.