Türkçe-Fransızca Sözlük

Türkçe-Fransızca Sözlük

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,220
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Glosbe Parfieniuk i Stawiński s. j.

Türkçe-Fransızca Sözlük çevrimdışı olarak kullanabileceğiniz bir Fransızca sözlük uygulaması

Türkçe-Fransızca Sözlük eğer çevrimdışı olarak kullanabileceğiniz bir Fransızca sözlük uygulaması arıyorsanız ihtiyacınızı karşılayabilecek bir mobil uygulama.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan Türkçe-Fransızca Sözlük her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz ve parmaklarınızın ucunda olan bir sözlüğe sahip olmanızı mümkün kılıyor. İster Fransızca öğrenin, ister Fransızca konuşma ihtiyacınız olsun Türkçe-Fransızca Sözlük sizin teknolojiden faydalanmanızı sağlıyor. Türkçe-Fransızca Sözlük içerisinde Türkçe kelimelerin Fransızca karşılıklarına veya Fransızca kelimelerin Türkçe karşılıklarına ulaşabiliyorsunuz. Bir sözcüğün karşılığını bulmak için yapmanız gereken şey ise o sözcüğü arama kutusuna yazmak ve arama başlatmak. Anında gerçekleşen aramanın ardından sözcüğü öteki dilde karşılıkları listeleneiyor, ayrıca bu kelimelerin Fransızca açıklamalarına da yer veriliyor.

Türkçe-Fransızca Sözlük'ü yurt dışına çıktığınızda ve telefonunuzun internet bağlantısına sahip olmadığı durumlarda kullanabiliyorsunuz. Uygulamanın bu özelliğinden faydalanmak için uygulama içinden bir defaya mahsus olmak üzere çevrimdışı sözlük dosyasını indirmeniz gerekiyor. Bu dosya çok büyük boyutlu değil ve ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Fransızca fiil çekimleri için aşağıdaki uygulamalardan faydalanabilirsiniz: