Türkçe-İspanyolca Sözlük

Türkçe-İspanyolca Sözlük

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,982
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Glosbe Parfieniuk i Stawiński s. j.

Türkçe-İspanyolca Sözlük mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir İspanyolca sözlüktür

Türkçe-İspanyolca Sözlük eğer İspanyolca öğreniyorsanız veya İspanyolca konuşurken takıldığınız yerlerde pratik ve hızlı bir şekilde kullanabileceğiniz bir İspanyolca sözlük arıyorsanız işinize yarayacak bir mobil sözlük uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir uygulama olan Türkçe-İspanyolca Sözlük hem Türkçe kelimelerin İspanyolca karşılıklarını hem de İspanyolca kelimelerin Türkçe karşılıklarını size gösterebiliyor. Uygulamanın kullanımının ise zahmetsiz olduğu söylenebilir. Aradığınız kelimenin Türkçe'deki veya İspanyolca'daki karşılığını bulmak için kelimeyi arama kutusuna yazıyorsunuz ve arama tuşuna dokunuyorsunuz. Sonrasında ise karşılığı ve yakın anlamdaki kelimeler alt alta listeleniyor.

Türkçe-İspanyolca Sözlük'te listelenen kelimelerin anlamları ile ilgili açıklamalar İspanyolca olarak da görüntülenebiliyor. Uygulamanın en önemli özelliği ise çevrimdışı olarak çalışabilmesi. Türkçe-İspanyolca Sözlük'ü interent bağlantınız olmadan kullanabilmeniz onu yurt dışı seyahatleriniz için ideal bir uygulama yapıyor. Bu özellikten faydalanabilmek için uygulama içinden sözlüğün çevrimdışı versiyonunu indirmeniz gerekiyor. Bu işlem tamamen ücretsiz olarak gerçekleştirilebilmekte.

Eğer İspanyolca fiil çekimlerini görebileceğiniz bir çevrimdışı uygulama arıyorsanız aşağıdaki uygulamalardan faydalanabilirsiniz: