Turn Undead: Monster Hunter

Turn Undead: Monster Hunter

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 37
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Nitrome

Android tabanlı mobil cihazlarda oynanabilen Turn Undead: Monster Hunter mobil oyunu, Cadılar Bayramı'na özel tasarlanmış bir tür sıra tabanlı bulmaca oyunudur.

Android işletim sistemli tablet ve akıllı telefonlarda oynanabilen Turn Undead: Monster Hunter mobil oyunu, Cadılar Bayramı için Nitrome tarafından mobil oyunculara bir hediye gibi sunulan zekice hazırlanmış bir tür sıra bazlı bulmaca oyunudur.

Turn Undead: Monster Hunter mobil oyununda oyuncuları aksiyon dolu bulmacalar bekliyor. Oyunda yaptığınız her adım için oyunda yer alan canavarlar da bir adım atacak. Yani oyunun temposunu tamamen siz belirleyeceksiniz. Uçan kafatasları, zombiler, kurtlar ve vampirler oyunda sizleri bekliyor olacak. Oyunun ana karakteri biraz da konsol oyunu karakteri Limbo’ya benziyor.

Oynanışa gelecek olursak Turn Undead: Monster Hunter mobil oyunu ilk bakışta bir platform aksiyon oyununa benziyor. Ancak siz öyle değerlendirerek oynarsanız çok yanılırsınız. Zira bir adım ötenizde duran bir canavarı hemen dönüp vurmaya kalkarsanız çoktan ölmüş olursunuz. Unutmayın döndüğünüzde bir hamle yapmış oluyorsunuz ve eş zamanlı olarak canavar da bir hamle yapacak. Bu durumda hamlelerinizi çok akıllıca yapmalısınız. Oyunda sahip olduğunuz silahlarla da yaratıcı işlet ortaya çıkabilirsiniz. Tamamen ücretsiz oynayabileceğiniz Turn Undead: Monster Hunter mobil oyununu Google Play Store’dan indirebilirsiniz.