Twisted Lands

Twisted Lands

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 102
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Playphone

Twisted Lands etkileyici bir hikayeye sahip bir mobil oyundur

Twisted Lands bilgisayarlarda oldukça yaygın olan ve Monkey Island, Broken Sword, Grim Fandango, Syberia gibi başarılı örnekleri bulunan point & click tarzına sahip bir bulmaca oyunudur.

Senaryo ağırlıklı bir Android oyunu olan Twisted Lands'da terk edilmniş bir arada karısını arayan bir adamı kontrol ediyoruz. Kahramanımız ve karısı denizde yolculuk ederken gemileri alabora olmuştur ve kahramanımız kendisini karada tek başına bulmuştur. Hemen karısını aramaya koyulan kahramanımız gizli eşyaları bularak karşısına çıkacak olan zorlu bulmacaları çözmeli ve kendisini karısına götürecek olan bütün ipuçlarını değerlendirmelidir.

Twisted Lands'da yer yer kalp atışlarımızı hızlandıracak sahnelere tanık olabiliyoruz. Karanlık bir odaya göz ucumuzla bakarken keşfedeceğimiz şeyler, kulağımıza fısıldayan; fakat göremediğimiz cisimler, baktığımız yerde olmaması gereken ve gerçek dışı şeyler bize gerilim dolu anlar yaşatacak.

Eğer point & click tarzındaki macera oyunlarını ve zeka gerektiren bulmacaları seviyorsanız Twisted Lands denemekten zevk alacağınız bir oyun olacaktır.