Twisted Machines

Twisted Machines

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 73
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Reliance Big Entertainment (UK) Private Limited

Twisted Machines klasik tarzda bir araba yarışı oyunudur

Twisted Machines klasik televizyona bağlanan kasetli atarilerdeki yarış oyunu örneklerinin zamanında verdiği heyecanı bize tekrardan yaşatabilen ve ücretsiz olarak oynanabilen bir Android oyunudur.

Birbirinden güzel ve farklı yarış arabalarını kullanabilmemize imkan tanıyan Twisted Machines'de rakiplerimizi birer birer eleyerek bitiş çizgisinden ilk geçen araba olmaya gayret ediyoruz. Yarış arabamızla asfaltların tozunu arttırırken bir yandan hızımızı korumalı diğer yandan da rakip yarış arabalarına çarpmamalı ve hız kesen engellere ve barikatlara dikkat etmeliyiz.

Kuşbakışı olarak arabamızı yönettiğimiz Twisted Machines'de farklı araba seçeneklerinin yanında oldukça sıradışı yarış pistleri de bizlere sunuluyor. Oyunu renkli kılan bir başka öğe ise değişik tipteki yapay zekaya sahip rakipler. Yapay zekanın farklılık göstermesi oyundaki mücadeleyi canlı tutmakta, yarışların dhaa heyecanlı geçmesini sağlamaktadır.

Klasik tarzda yarış keyfini bize sunan Twisted Machines kolay kontrolleri sayesinde eğlenceli oynanışını desteklemektedir.