Twisty Planets

Twisty Planets

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 92
  • DOSYA BOYUTU 33 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Crescent Moon Games

Twisty Planets bulmaca oyunları oynamaktan keyif alanların mutlaka denemesi gereken seçenekler arasında yer alıyor.

Twisty Planets yüksek kalitede bir bulmaca oyunu arayanların kesinlikle göz atması gereken oyunlardan bir tanesi. Android tablet ve akıllı telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bu oyundaki temel amacımız kontrolünü ele aldığımız kutu karakteri platform üzerinde gezdirerek tüm yıldızları toplamak.

Oyunda toplamda 100 farklı bölüm bulunuyor. Bu bölümlerin hepsi kolaydan zora doğru sıralanmış bir şekilde karşımıza çıkıyor. Bölüm çeşitliliğine ek olarak oyunun bir diğer dikkat çeken noktası ise grafikleri ve bölümlerdeki detaylar. Genelde bulmaca oyunlarında bu denli detaylı grafikler ve tasarım kalitesi bulamıyoruz fakat Twisty Planets bu konuda gerçekten bir mihenk noktası oluşturabilecek düzeyde bir oyun.

Twisty Planents’ta sürekli olarak hareket eden platformlar üzerinde ilerleyerek bölümlere serpiştirilmiş olan yıldızları toplamaya çalışıyoruz. İçgüdüsel kontroller ve göze hoş gelen arayüzü ile Twisty Planets bulmaca oyunları oynamaktan keyif alanların mutlaka denemesi gerekenler arasında yer alıyor.